BOSCH 2609255954 dubbelbit LS 1.0x5.5-PH2 45mm standaard
 3,11 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
blister
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • DUBBELBIT LS 1.0X5.5-PH2 45MM, STANDAARD (1)
Productomschrijving
  • SCHROEVEN MP (DUBBELBIT LS 1.0X5.5-PH2 45MM, STANDAARD (1))
  • Ongecompliceerd en betrouwbaar schroeven met de standaardkwaliteit van Bosch
  • Extra harde kwaliteit voor alle toepassingen
  • Voor gleufkopschroeven
Voordelen
  • SCHROEVEN MP (DUBBELBIT LS 1.
  • 0X5.
  • 5-PH2 45MM, STANDAARD (1)) Twee bits in één bit Twee bits in één bit Voor direct gebruik in boorkoppen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 45 mm
  • Maat aansluitprofiel (bit): 1/4"
  • Bitkop 2: PH2
  • Maat aandrijfprofiel 1 (bit): 5,5 mm
  • Type aansluitprofiel (bit): Zeskant
  • Bitkop 1: Sleuf 5,5 mm
  • Dikte blad 2: Niet van toepassing
  • Type aandrijfprofiel 2 (bit): Phillips
  • Type aandrijfprofiel 1 (bit): Sleuf
  • Maat aandrijfprofiel 2 (bit): 2
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140390231
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609255954
Lengte
45 mm
Maat aansluitprofiel (bit)
1/4"
Bitkop 2
PH2
Maat aandrijfprofiel 1 (bit)
5,5 mm
Type aansluitprofiel (bit)
Zeskant
Bitkop 1
Sleuf 5,5 mm